יום רביעי, 24 ביולי 2024, י"ח תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

פוליטי מקומי במעלה נט

כתבות פוליטיות, מקומיות וארציות

גיא יפרח בסיבוב הראשון - פוליטי מקומי במעלה נט

גיא יפרח בסיבוב הראשון

סקר שערך מכון סמית והוזמן ע"י הוועדה המוניציפאלית בליכוד ביום חמישי שעבר בקרב 500 תושבים, בעלי זכות בחירה קובע: גיא יפרח מנצח בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר; על פי הסקר, בקרב התושבים הבטוחים שיגיעו להצביע: 58% תומכים בגיא יפרח, 20% בשלומי ירוחם, 3% באבי רחמים ו-17% עדיין לא החליטו; יפרח מנצח על פי הסקר בכל השכונות בעיר; הסקר המלא

אהיה ראש העיר של כולם - פוליטי מקומי במעלה נט

אהיה ראש העיר של כולם

אבי רחמים, המכהן כחבר מועצת העיר ב-20 השנים האחרונות, הכריז בשבוע שעבר על התמודדותו לראשות העיר; ערב ההכרזה היה מושקע במיוחד והתקיים בהיכל התרבות בסגנון ארה"ב ועם מצע הבחירות של רחמיםף בריאיון ראשון מספר רחמים על התוכניות שלו לפתרון הפקקים, העצים המשירים, מצוקת החנייה, וגם – איך להשאיר את הצעירים בעיר ומה יעשה כדי לקדם את הבנייה ב-E1? ; על בני כשריאל: אמשיך את דרכו ואשדרג אותה ; ריאיון

יפרח: "אתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות" - פוליטי מקומי במעלה נט

יפרח: "אתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות"

סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, הכריז אתמול כי יתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות, שייערכו ב-31 באוקטובר. הפוסט שהעלה יפרח בפייסבוק זכה למאות שיתופים ולאלפי לייקים. יפרח, בן 41, מג"ד במילואים, נשוי למאי ואב לבניה, הודיע כי "בחודשים הקרובים אפרוש בפניכם את התוכניות לעתיד. תכניות עם חזון ומעוף ולא פחות חשוב - עם אחיזה במציאות ויכולת ביצוע". לפוסט המלא.

ימים של רחמים - פוליטי מקומי במעלה נט

ימים של רחמים

אבי רחמים, מחזיק תיק הביטחון, מספר בריאיון מיוחד לקראת הסגר השני על התמודדות אגף הביטחון עם הקורונה, על העלייה בתחלואה בעיר, על ההיערכות לסגר, על ההחלטה להפסיק להיות עצמאי אחרי 40 שנות עבודה, וגם – מה היה עושה אחרת בפוליטיקה המקומית. "האתגר הכי גדול עבורי הוא קודם כל שמעלה אדומים לא תהפוך לעיר אדומה. זו משימת חיי, ואני לא רואה שום תוצאה אחרת חוץ מניצחון. הגעתי מתחום הספורט, ובאופי שלי אני לא מקבל הפסדים"

"מעלה ביתנו" עם ליברמן - פוליטי מקומי במעלה נט

"מעלה ביתנו" עם ליברמן

לקראת הבחירות הקרובות הוזמנו סגן ראש העיר, בוריס גרוסמן, וחברי סיעתו, חברי המועצה – אבי רחמים, רוזי ישי וג'קי עזרא, לישיבת מרכז של מפלגת "ישראל ביתנו" בראשותו של אביגדור ליברמן. הארבעה הגיעו לישיבה, שמעו את דברי היו"ר והם מתכוונים להילחם על כל קול על מנת ש"ישראל ביתנו" תקבל את מירב קולות הבוחרים. גרוסמן אמר בסוף הפגישה כי "נפעל יחד לבחירת הרשימה הכי טובה לכנסת".