יום ראשון, 25 בפברואר 2024, ט"ז אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

פוליטי מקומי במעלה נט

כתבות פוליטיות, מקומיות וארציות

הוגשו הרשימות המתמודדות למועצת העיר ולראשות העירייה

7 רשימות מתמודדות על 15 מקומות במועצת העיר • שני מתמודדים לראשות העיר: סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, ושלומי ירוחם • אבי רחמים הסיר את מועמדותו לראשות וירוץ רק למועצה • בחירות 2023

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דלית מור

כתבת מגזין וחדשות בעיתון זמן מעלה

מערכת הבחירות לראשות העיר ולמועצת העיר הגיעה לשיא ראשון, לאחר שביום חמישי האחרון הגישו כל הרשימות המתמודדות בבחירות הקרובות את שמות המתמודדים בכל סיעה וסיעה.

במרוץ לראשות העיר ישנם שני מתמודדים: גיא יפרח, סגן ומ"מ ראש העיר, ושלומי ירוחם, זאת לאחר שחבר המועצה, אבי רחמים, הסיר את מועמדתו לראשות העיר והחליט להתמודד רק למועצה.

במועצת העיר במעלה אדומים ישנם 15 חברי מועצה שייבחרו מבין כל הסיעות שמתמודדות. בימים אלו כל המתמודדים נמצאים בשיא המרוץ אחרי הבוחרים, כדי להבטיח את מספר המנדטים הגדול ביותר, מה שיביא להם נוכחות של חברים במועצה. בבחירות מוניציפליות, שלא כמו בבחירות ארציות, גיל הבוחר הוא 17, וההצבעה היא בשני פתקים.

יום הבחירות, 31.10.23, יהיה יום שבתון ארצי, שבו התושבים יצאו לקלפיות ברחבי העיר ויצביעו בשני פתקים - בפתק הצהוב יופיע שם המתמודד לראשות העיר, ובפתק הלבן יהיה רשום שמה של הסיעה למועצת העיר. בבחירות הפעם שבע סיעות מתמודדות להיכנס למועצת העיר, מתוכן ארבע דתיות.

 

 אלה הן שמות המתמודדים ברשימות הסופיות:

רשימת לב

לראשות העיר - גיא יפרח, וברשימתו לפי הסדר: גיא יפרח, רחל הר זהב, דודו מתתיהו, נטלי וינר, יעקב אהרון, משה סלמי, אלבצ'ו מהרט, אלי אוחיון, עו"ד לי אליאסיאן, צופית אליצור, הדס שלם ויעקב ולסקין. אותיות הרשימה הן: לב.

 

רשימת התושבים

לראשות העיר - שלומי ירוחם, וברשימתו לפי הסדר: שלומי ירוחם, יפעת נדב, רועי חוג'ה, דוד למלמו אבבה, אלינתן בן דיין, מירב חג'אג', ליעד כהן, יבגניה קופרמן ואריאל ברזילי. אותיות הרשימה הן: דרך.

 

רשימת הציונות הדתית

רשימת הציונות הדתית בראשות ברנדה הורביץ, מועמדים ברשימה: ברנדה הורוביץ, אייל פישלר, יוסף אוחיון, נאווה גיאת ויעקוב פרידמן. אותיות הרשימה הן: טב.

 

רשימת עוצמה יהודית

רשימת עוצמה יהודה בראשות מוטי פרץ, מועמדים ברשימה: מוטי פרץ, שירן מירזאי, נתן רפאל בן שושן, עליזה מנסור ורחמים לוי. אות הרשימה היא: ב.

 

רשימת ש"ס

רשימת ש"ס בראשות יחיאל וקנין, מועמדים ברשימה: יחיאל וקנין, אברהם נגר, משה מנדלוביץ, ינון דוינו ויצחק אבידני. אותיות הרשימה הן: ש"ס.

 

רשימת מעלה אדומים החדשה

רשימת מעלה אדומים החדשה בראשות אבי רחמים, מועמדים ברשימה: אבי רחמים, דשקוטאהי מורן, אלי דוד, אבי מטיאס ויקי יוניוב. אות הרשימה היא: ר.

 

רשימת דגל התורה

רשימת דגל התורה בראשות הרב משה בר חנון. מועמדים לרשימה: משה בר חנון, רון כהן. אות הרשימה ג.

תגובות