יום שני, 22 ביולי 2024, ט"ז תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

חינוך במעלה נט

חינוך

בית ספר היל"ה מתחדש - חינוך במעלה נט

בית ספר היל"ה מתחדש

כיתות חדשניות ומרחבי לימודים חדשים נחנכו בבית ספר היל"ה • בוגרי בית הספר מסיימים את חובת לימודיהם עם תעודת בגרות מלאה או חלקית, וזוכים לקבל סל כלים משמעותי לחיים • סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "בעיניי, התפקיד החשוב ביותר שלי כשליח ציבור הוא הנוער שלנו. החובה הראשונה שלי ושל כל שליח ציבור היא לתת לכל ילד את מלוא הכלים כדי להצליח ולא לוותר על אף ילד"

גבוה מעל הממוצע - חינוך במעלה נט

גבוה מעל הממוצע

משרד החינוך פרסם השבוע את נתוני "התמונה החינוכית הארצית" של החטיבה העליונה (כיתות י'-יב') לשנת הלימודים תשפ"ב (2022) הנתונים מצביעים כי מערכת החינוך של מעלה אדומים שוב נמצאת גבוה מעל הממוצע הארצי; כשריאל: "תעודת כבוד ענקית לעיר, למערכת החינוך המצוינת, לצוותים החינוכיים, להורים ובעיקר לתלמידים המצוינים שלנו, שהם מקור רב לגאווה עבורנו"

נתניהו לתלמידי בית הספר אלמוג: "אתם העתיד" - חינוך במעלה נט

נתניהו לתלמידי בית הספר אלמוג: "אתם העתיד"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר החינוך, יואב קיש, בחרו לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר "אלמוג", יחד עם ראש העיר, בני כשריאל, מ״מ מנכ״ל משרד החינוך, מאיר שמעוני, ומזכ״לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד; נתניהו לילדי כיתה א': "אני רוצה שתדעו שהדבר הכי חשוב הוא להיות חברים זה לזה. תלמדו טוב, תקשיבו למורים ותהיו ילדים טובים"; כשריאל: "טקס הפתיחה הוא בעצם מילות הפרידה שלי ממערכת החינוך. אני רוצה להודות לראש הממשלה ולשר החינוך שכיבדו אותנו בנוכחותם"; צילומים: צחי קראוס