יום חמישי, 29 בפברואר 2024, כ' אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלה נט

עסקים

נכס להשבחה – מה אתם חייבים לדעת בנושא? - עסקים במעלה נט

נכס להשבחה – מה אתם חייבים לדעת בנושא?

הגעתם למסקנה שמעבודה קשה המצב הכלכלי שלכם לא באמת ישתפר כפי שהייתם רוצים ומצפים? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים על רכישת נכסים מסוגים שונים להשבחה. נכס להשבחה יכול להוות את הפתרון הטוב ביותר, כי למרות שמדובר על הטווח הארוך, אנחנו רואים שזה כן משתלם. מה שכן, אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים להיכנס לעולם הנדל"ן, טוב תעשו אם תבדקו את הדברים לעומק. באיזה סוג של נכס שמיועד להשבחה אתם בוחרים? ואיך תדעו האם באמת יש לכם סיכוי להצליח ולהרוויח את מה שאתם מצפים? לא קל לענות על השאלות האלה. כתוצאה מכך שנדל"ן דורש מאתנו השקעה כלכלית מאוד גדולה, טבעי שגם יהיו לכם לא מעט חששות ולכן כדאי שתדעו: אתם לא חייבים לעשות את זה לבד.

ניהול משא ומתן – האם אפשר ללמוד את זה? - עסקים במעלה נט

ניהול משא ומתן – האם אפשר ללמוד את זה?

בין אם נרצה להודות בכך ובין אם לא, הרבה פעמים החיים שלנו מורכבים מסוג של משא ומתן. זה נכון גם ברמה האישית כאשר אנחנו רוצים להשיג כל מיני דברים וגם ברמה העסקית. למעשה, אנחנו רואים שלא פעם השאלה האם אנחנו נותנים שירות טוב או מנהלים את העסק שלנו בצורה נכונה פחות משמעותית לעומת השאלה איך אנחנו מנהלים משא ומתן. לכן יש להשקיע בנושא הזה. מצד שני, לא אחת קורה שאנשים בטוחים שניהול של משא ומתן זה משהו שנולדים איתו, כלומר, כישרון כמו אלפי כישרונות אחרים. יחד עם זאת, הגיע הזמן להבין שזה לא מדויק. ניהול משא ומתן זה משהו שבהחלט אפשר ללמוד כיצד לעשות אותו. בנוסף, אפילו אם אתם מנהלים משא ומתן לא רע, אין ספק תמיד תוכלו לשפר את דרככם לעשות זאת, אז למה אתם מחכים?

על הקשר שבין עקירת שן בינה ויישור שיניים - עסקים במעלה נט

על הקשר שבין עקירת שן בינה ויישור שיניים

עקירת שן בינה ויישור שיניים הולכים יד ביד, בייחוד ביישור שיניים אצל אנשים מבוגרים (מעל גיל בקיעת שן הבינה). שיני הבינה לא צומחות עם שאר השיניים, והן בוקעות להן לחלל הפה בגיל מבוגר יותר, לרוב לא אחרי גיל25. בגיל זה מבנה הלסת כבר קבוע וברור, וכך גם היחס בין שן לשן, ומראה הפה והשיניים.

חשיבותה של חוות דעת מומחה בתביעת רשלנות רפואית - עסקים במעלה נט

חשיבותה של חוות דעת מומחה בתביעת רשלנות רפואית

גורלה של תביעת רשלנות רפואית נקבע בעיקר על בסיס חוות דעת מומחה ועל כן, חשיבותה בהליך המשפטי היא עצומה.  התובע מחד והנתבע מאידך, יגישו כל אחד חוות דעת רפואית של מומחה מטעמו ובית המשפט יידרש להכריע מי מבין השתיים מציגה את המצב המשפטי הנכון. בעת הצורך, רשאי בית המשפט למנות מומחה רפואי שלישי מטעמו.

שחזור מידע - למי זה מתאים? - עסקים במעלה נט

שחזור מידע - למי זה מתאים?

בימים של טכנולוגיה מתקדמת - קשה שלא לשמור קבצים ותמונות, תוכניות עבודה, סרטונים וכל מידע אחר על מכשירים ניידים כמו גם על גבי  סמארטפונים, מחשבים מערכות מידע וכולי. למעשה ברוב הפעמים הקבצים התוכניות הסרטונים והתמונות נשמרים באופן אוטומטי על המכשיר והם זמינים לנו מכל מקום. מי שאין לו גיבוי בענן ששומר על המידע באופן מושלם ומאפשר גישה אל הנתונים מכול מקום, או מי שחווה מתקפה או וירוס שגרם לאבדן נתונים ומידע, חשוב שיכיר את הדרך לשחזר מידע וגם יבין אם שירות כזה מתאים עבורו.

שחזור מידע - איך זה עובד? - עסקים במעלה נט

שחזור מידע - איך זה עובד?

כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו פעם או פעמיים בחיים ואפילו יותר מתמודד עם אובדן של מידע. אובדן של קבצים, תמונות, הודעות, אובדן של שיחות ושאר אלמנטים שנעלמים - גם מהסמארטפונים ו גם המחשבים האישיים ונייחים - יכול לגרום לנזק רב החל מנזק כספי ונזק עסקי ובטחוני עד נזק ריגשי. צילום:FREEPIK