יום ראשון, 25 בפברואר 2024, ט"ז אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

עסקים במעלה נט

עסקים

הלכתי לשכת עבודה - עסקים במעלה נט

הלכתי לשכת עבודה

מרכז הצעירים "מעלית", בהובלתו של שי שבו, קיים, יחד עם לשכת התעסוקה, את כנס התעסוקה העירוני • אל הכנס הגיעו כ-500 צעירים מחפשי תעסוקה, שם פגשו מאות מעסיקים שהציעו להם משרות פנויות • יפרח: "שמח על ההיענות, משרות רבות כבר אוישו ויצאו לדרך" • כשריאל: "נמשיך לייצר מקורות תעסוקה נוספים בעיר"

חוויה של בשרים - עסקים במעלה נט

חוויה של בשרים

הסניף השלישי והמפואר של "מרכז החימום והמיזוג" נפתח במתחם הקניות D-city • אופיר לוי, הבעלים, מספר על המגוון הרחב של המוצרים שהם מציעים ללקוחות: גרילי גז, מטבחי חוץ, מעשנות, טאבונים ועוד, ועל השירות האישי והתאמת המוצר ללקוח • ביום שישי, 8.4.2022, יתקיים הפנינג של טעימות בשרים ומחירים מיוחדים בסניף החדש, מתחם D-city, בין השעות 10:00-14:00

הכי נבון שיש - עסקים במעלה נט

הכי נבון שיש

תכירו את מאיה נבון, בת 41, נשואה ואם לשלושה, תושבת נס ציונה – והמנכ"לית החדשה של קניון עופר אדומים. בריאיון מיוחד לרגל כניסתה לתפקיד, היא מספרת על ההתרשמות שלה מהקניון עד כה, על התוכניות שיש לה להוספת רשתות אופנה ומסעדות ועל היעדים שהציבה לעצמה, "היתרון שלי אינו בהיותי אישה. ההישגים שלי הם כרטיס הביקור שלי. הם ההגדרה המקצועית שלי. לא המגדר" . מיוחד ליום האשה שמתקיים השבוע בעיר.

שירות לקוחות דואר ישראל - עסקים במעלה נט

שירות לקוחות דואר ישראל

הזמנתם חבילה והיא אמורה להגיע אליכם דרך דואר ישראל? יכול מאוד להיות כי יש לכם כל מיני שאלות שתרצו לקבל עליהן מענה. על מנת שתוכלו לקבל מענה יהיה עליכם ליצור קשר עם שירות לקוחות דואר ישראל. שירות הלקוחות הוא המקום שאמור לענות לכם על כל שאלה, ועל הדרך גם לטפל בבעיות שונות. לצערנו יכולות להתעורר לא מעט בעיות כאשר תרצו לקבל דואר אליכם לבית. ברגע שתפנו אל מוקד שירות הלקוחות תוכלו לדעת כי יש מי שמטפל בכם בצד השני. הרי ברגע שהמשלוח יצא מבית עסק מסוים הוא כבר נמצא באחריות של דואר ישראל. יהיה צורך כי תפנו אליהם על מנת לקבל תשובה לכל שאלה שמטרידה אתכם.

מחשבון שכר חודשי - מגיע לכם לדעת מהי המשכורת שלכם! - עסקים במעלה נט

מחשבון שכר חודשי - מגיע לכם לדעת מהי המשכורת שלכם!

בכל חודש אתם עובדים קשה על מנת לקבל את המשכורת בסוף החודש. אך ברוב המקרים לא תהיה לכם האפשרות לדעת כמה בדיוק אתם אמורים לקבל. כתוצאה מכך יהיו מעסיקים שינסו לעגל פינות על מנת להטיב עם עצמם. זה לא אומר שאתם יכולים להשלים עם סיטואציה שכזאת. אתם מבחינתכם צריכים לדעת תמיד מהי המשכורת שאותה אתם אמורים לקבל. איך תוכלו לדעת מהי המשכורת שמגיעה לכם בכל חודש? על ידי שימוש במחשבון מתאים. באתר מחשבון בקליק תוכלו למצוא מחשבון שכר חודשי. המחשבון נוצר על מנת להפוך את חישוב השכר לקל ופשוט גם עבורכם. המשמעות היא שלא תצטרכו להיות מנהלי חשבונות על מנת לדעת כמה מגיע לכם.

למה גם אתם צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי? - עסקים במעלה נט

למה גם אתם צריכים כרטיס ביקור דיגיטלי?

אם אתם מנסים לשווק את העסק שלכם ועדיין קצת תקועים, יכול להיות שהגיע הזמן להכניס כמה חידושים בתחום השיווק. באמת היה נדמה לכם שכל הנושא של כרטיסי ביקור כבר לא רלוונטי כי כולנו עושים היום שימוש בטכנולוגיה מתקדמת? האמת היא, שפשוט חלק שינוי בתחום הזה. משמעות הדברים היא שאם עד היום לא עשיתם כרטיס ביקור יפה ודיגיטלי, כדאי שתעשו זאת עוד היום. כרטיס ביקור דיגיטלי מהווה כלי שיווקי איכותי ביותר. בנוסף, צאו מנקודת הנחה שהלקוחות שלכם מצפים שיהיה לכם כרטיס ביקור כזה, כך שאם אתם רוצים לעמוד בכל הציפיות, אתם צריכים למהר ולהזמין כרטיס ביקור מודרני.

מה לצפות ממומחה קידום אתרים - עסקים במעלה נט

מה לצפות ממומחה קידום אתרים

השוק מוצף במקדמי אתרים, אנשים שמתמחים במתן שירותי מרקטינג לאתר העסקי שלכם. בין אם זה אתר ענק של חברה בינלאומית ובין אם מדובר באתר מכירות מקוון של אמן או ייבואן שעובד מהבית, בסופו של דבר כולנו צריכים קידום, והתחרות, גם בין בעלי העסקים וגם בין המקדמים, גדולה. מומחה קידום אתרים הוא אדם שלא רק מציע שירות לקידום, אלא יודע לתת את הגיבוי לעבודה שלו, מהמחקר, דרך הצעות הייעול, ועד לתוצאות בשטח.

פסי האטה - סעו לאט! שמירה על בטיחות - עסקים במעלה נט

פסי האטה - סעו לאט! שמירה על בטיחות

תאונות דרכים בישראל לצערנו נפוצות מאוד, בין התאונות של כלי הרכב מעורבים גם הולכי רגל ביניהם גם ילדים שזה משהו לא נתפס ועימו אנו נאלצים להתמודד. ישנם סיבות רבות לתאונות דרכים: הגורם האנושי, הגורם התשתיתי והגורם המכני. הגורם האנושי היא הסחת דעת כמו טלפונים, התעסקות ברדיו, נהיגה שלא כחוק כמו מהירות מופרזת ולעיתים גם עייפות. במאמר הזה נדון בפתרון לבעיית מהירות שזה התקנת אמצעי בטיחות של פסי האטה.

גבר, כדאי שתקרא על גינקומסטיה - עסקים במעלה נט

גבר, כדאי שתקרא על גינקומסטיה

ידע הוא כוח, ובכל הנוגע למצבים רפואיים הוא יכול להיות כוח מונע או לפחות כזה המניע לפעולה. כשאנחנו מודעים למצב הרפואי שלנו, יודעים לתת לו שם, הגדרה, הסבר ואפילו טיפול, אנחנו כבר במצב טוב יותר, וזו התחלה טובה בדרך לריפוי. גינקומסטיה היא מצב רפואי בוא בלוטות החלב (בחזה) עוברות התפתחות יוצאת דופן, מה שגורם לשינויי במבנה ובצורה של החזה הגברי. מצב זה לרוב לא מהווה סכנה גדולה, אלא התרחקות משמעותית אידיאל היופי, שכן הפגיעה היא קודם כל אסתטית.