יום שלישי, 05 בדצמבר 2023, כ"ב כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 02-5900070

נוער וצעירים במעלה נט

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים במעלה אדומים

אושר כהן פתח את אירועי הקיץ לנוער - נוער וצעירים במעלה נט

אושר כהן פתח את אירועי הקיץ לנוער

אירוע פתיחת הקיץ לנוער נפתח במופע מדהים של הזמר אושר כהן, שהקפיץ את בני הנוער עם כל הלהיטים המוכרים שלו • הכרטיסים נחטפו, ובני הנוער נהנו משולחנות מתוקים, שתייה, ארטיקים ואווירה של חופש גדול • את האירוע הפיקו מועצת הנוער, אגף הנוער והיכל התרבות

חברי מועצת הנוער החדשים - נוער וצעירים במעלה נט

חברי מועצת הנוער החדשים

בחירות למועצת הנוער העירונית ולנציגים במועצה המחוזית המייצגת אותנו בירושלים התקיימו במתנ"ס. יו"ר המועצה הנבחרת היא שקד כהן מתיכון דקל וילנאי. סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "מועצת הנוער היא מנהיגות שמסוגלת להוביל את כלל הנוער בעיר ולרתום את כולם להיות שותפים לעשייה"

זוכרים את אלה - נוער וצעירים במעלה נט

זוכרים את אלה

ביום חמישי יצאו נציגי מועצת הנוער העירונית להתנדבות ב"יער מאכל" לזכרם של עשרת נספי אסון נחל צפית, ובהם אלה אור ז"ל. נציגי המועצה ניכשו את העשבים ודאגו לתחזק את העצים למען שיקום היער לאחר החורף שהיה. כשריאל: "יש לנו קהילה חזקה ותומכת, ובני נוער נפלאים וערכיים שעושים למען העיר והקהילה"

ששת המופלאים - נוער וצעירים במעלה נט

ששת המופלאים

מעלה אדומים אירחה את הטקס המחוזי להענקת אות הפעיל המצטיין לבני הנוער שבלטו בהתנדבותם 2 עשרה פעילים מהמחוז נבחרו, שישה מתוכם ממעלה אדומים. סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח: "גאה בנוער שלנו, שמוצא את הזמן והרצון לתרום ולהתנדב למען קהילת מעלה אדומים". ראש העיר, בני כשריאל: "מרגש לראות את המחויבות והמסירות של בני הנוער שפועלים בהתנדבות בצורה מעוררת השראה"